• Новак
TUREIOP 2022 Среќна Нова Година Beanie Шапка за Жени Мажи Црна Зима Поврзана Шапка Slouchy Врзани Beanie Капа

TUREIOP 2022 Среќна Нова Година Beanie Шапка за Жени Мажи Црна Зима Поврзана Шапка Slouchy Врзани Beanie Капа

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Акрил.Еластична затворање.Рака Мие Само. 100% Топло Акрилик : Растеглив Rib-Сплетам Ткаенина, Карактеристики Во Супер Меки, Дише, Трајни, Водење На Вашата Глава Удобно И Топло.Еластична Зимска Шапка : Бидејќи На Своите Еластичен Материјал, Нашите Врзани Beanie Шапка Доаѓа Во Една Големина Која Одговара На Повеќето Мажи И Жени Со Удобност И Атмосфера. 22"-23"(56cm-59cm).Топло & Стилски Шапка : Чувајте Ги Вашите Глава, Топла Прекривка До Ушите Со Удобна Под Капа.Овие Мека, Ребрести Поврзана Капи Се Доволно Долго Да Се Задржи Главата И Ушите Покриена Без Да Се Гломазна.Широко Се Носат : Класичен Beanie За Повеќето Прилики, Погоден За Пролет/ Есен/ Зима, Обезбедување Чувство На Топлина И Удобност.Идеален Избор За Вашата Дневна Носат Или Подарок За Вашите Пријатели И Семејство, Особено Во Ноќта На Вештерките, Божиќ, Нова Година!.Не Грижете Се Купат : Ако Не Сте Задоволни Со Нашата Beanie Кога Ќе Примите Тоа, Ние Ви Нудиме 100% Пари Гаранција Или Бесплатен Замена, Вашето Задоволство Е Наша Врвот Извршување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат