• Новак
Обичај Везени Beanies - Додадете Ги Вашите Monogrammed Почетна - Персоналните Зима Поврзана Капа Капи

Обичај Везени Beanies - Додадете Ги Вашите Monogrammed Почетна - Персоналните Зима Поврзана Капа Капи

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Акрил.Произведено во САД.Копче затворање.Рака Мие Само.Изберете ја вашата БОЈА и кликнете на "ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА" копчето за да додадете вашите иницијали.Испратете ни порака ако имате прашања или посебни барања во врска со вашиот дизајн идеја.ВИСОК КВАЛИТЕТ на Персоналните Beanies - Сакате некој убав удобен и топол поврзана капа?Ова е за вас.Оваа beanie шапка брзо ќе стане еден од вашите омилени.ГОЛЕМ ИЗБОР на бои ШИРИНА : 3.75 инчи околу.Идеален за секојдневна употреба или сите активности на отворено како скијање, сноубординг, создаваат, уметничко лизгање и многу повеќе.Удобно и топло, што главата ќе го сакам!.Материјал : 100% акрил Рака мие боја со слични бои.Само не-хлор кајгана, кога е потребно.Сува Рамен, не железо.Чувајте ги вашите глава безбедно да се опфатени во текот на кулер времето во нашата капа дека има 3-инчен виткање ткаенината.Додадете ја вашата monogrammed иницијали, и тоа ќе стане еден од вашите омилени за целодневно носење.Исто така, може да биде одличен подарок за член на семејството или пријател.Можете да го купите за вашиот бизнис премногу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат