• Новак
Chemo Headwear Еластична Turbans за Жените Долга Коса Глава Шамија Headwraps Рак Печатење на Шапка

Chemo Headwear Еластична Turbans за Жените Долга Коса Глава Шамија Headwraps Рак Печатење на Шапка

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Еластична,Памук,Свила.Еластична затворање.Ткаенини - Жените свила headband е направен од свилен ткаенина.држете се чувствува како свила, која е многу мала тежина, како меки како памук, го прави чувствителни скалпот кул во топли денови.Погоден за сите годишни времиња и ситуации.Големина-Погоден за глава обемот 22-23 инчен (56-58cm).Еластичен широк бендот има добра водат, нема да ве направи непријатност.На свилен хаубата е лесно да се носат, може да се врзуваат bowknot или ослободите.Двојно страна врски drapes на рамото или грбот.Бесплатни тече , да покаже различни видови на убавина , напор убавина.Моден chemo шапка turban.Обемот на апликација - не е само наменета за chemo, ракот на пациентите, но исто така и за индиски жени, муслимани, губење на косата, бремените жени, или дневни декорација и така натаму.Ќе љубов оваа шармантна мода beanie шапка.Еластична pretied назад за сигурна и удобно се вклопуваат, не се лизга, лесно да се носат, без врзување вештини се потребни, може да се носи во текот или зад ушите, се врати rosette возбудува поклопец назад вратот и дава убав крај.Совршен Мајки Ден Подарок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат