• Новак
ТОПЛИНА НОСИТЕЛИТЕ - Женска Дебели Поврзана Термички Зима и Топло Beanie Шапка со Пом Пом

ТОПЛИНА НОСИТЕЛИТЕ - Женска Дебели Поврзана Термички Зима и Топло Beanie Шапка со Пом Пом

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Надворешниот : 100% Акрил; Надеж : 100% Полиестер.Машина За Миење.На располагање во многу бои со дебели буци кабел поврзана предиво и руно предиво обвивка.Топлина Носители Предиво - Нашето специјално развиени за топлинска предиво обезбедува високи перформанси изолација од студ.Топлина Ткаење Поставата - Оваа изолација е кадифен руно термичка обвивка дека maximises износот на војната.Се претвори Врз Ткаенината - Додава некои традиционални, стилски се претвори во текот ткаенината за да додадете некои стил оваа зима додаток.Пом Пом - Со големи меки пом пом на врвот на капа оваа шапка дава совршен зимски време изгледаат и се чувствуваат.Пом Пом Зимска Шапка Оваа буци кабел шапка е плетени во атрактивна, мека лапорец пресврт предиво.Тоа, исто така, има се претвори во текот ткаенината за да додадете некои традиционален стил за да додадете некои стил оваа зима додаток.Со големи меки пом пом на врвот на капа оваа шапка дава совршен зимски време изгледаат и се чувствуваат.Оваа термичка обвивка е луксузен, кадифен руно изолациони надеж, дека maximises износот на топол воздух се одржа во близина на кожата на носителите.Тоа, исто така, има прекрасна чувствуваат за него на мека и свиленкаста материјал.Ова е, како и топлина носители специјално развиени за топлинска предиво, која обезбедува високи перформанси изолација и влага дишење способности.Достапни во голем број на прекрасни бои, овој термички шапка е совршен избор за секој.Детали за производот - Буци, топла и мека. - 7 бои - Пом Пом - се Претвори во текот Ткаенината - Кабел сплетам - Топлина Ткаење Обвивка. - 3.4 TOG оценка. - Топлина Носители Предиво. - Најдобро Продаван Бренд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат