• Новак
ТОПЛИНА НОСИТЕЛИТЕ - Женска Дебели Поврзана Термички Зима и Топло Beanie Шапка со Пом Пом

ТОПЛИНА НОСИТЕЛИТЕ - Женска Дебели Поврзана Термички Зима и Топло Beanie Шапка со Пом Пом

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа, исто така, има се претвори во текот ткаенината за да додадете некои традиционален стил за да додадете некои стил оваа зима додаток.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пом Пом - Со големи меки пом пом на врвот на капа оваа шапка дава совршен зимски време изгледаат и се чувствуваат.Детали за производот - Буци, топла и мека.Тоа, исто така, има прекрасна чувствуваат за него на мека и свиленкаста материјал.Се претвори Врз Ткаенината - Додава некои традиционални, стилски се претвори во текот ткаенината за да додадете некои стил оваа зима додаток.Ова е, како и топлина носители специјално развиени за топлинска предиво, која обезбедува високи перформанси изолација и влага дишење способности.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Надворешниот : 100% Акрил; Надеж : 100% Полиестер.Машина За Миење.Печати на враќање превозот етикета.Оваа термичка обвивка е луксузен, кадифен руно изолациони надеж, дека maximises износот на топол воздух се одржа во близина на кожата на носителите.Топлина Носители Предиво - Нашето специјално развиени за топлинска предиво обезбедува високи перформанси изолација од студ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат