• Новак
Моќ Системи Премиум Моќ-Plyo Кутија, Црна, Кои Се Продаваат Поединечно

Моќ Системи Премиум Моќ-Plyo Кутија, Црна, Кои Се Продаваат Поединечно

DEN 5790.96

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум plyo кутија овозможува максимална стабилност и издржливост за време на вашиот тренингот.Засилен врвот со не се лизга дебели гумени мат за безбедност и стабилност; пластовидно за лесни за складирање.Плоштадот цевка челична конструкција; црна. 18 x 25 x 25 инчи.Гума дното за заштита на подови и да се спречи движење.Со стабилна квадратна рамка, и голем слетување област, на оваа тешка категорија plyo кутија е солидна избор за plyometric обука за спортисти од сите големини и способности.Платформата е покриен со екстра-дебел мат и периметар е заоблени за дополнителна безбедност.Плоштадот цевка челична конструкција.На врвот се зајакнат 3/4" иверица опфатени со 1/8" цврсти гумени мат.Пластовидно.Се користи во затворени простории или на отворено.Црна.Plyo кутии се продаваат поединечно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат