• Новак
ZCQS Челик Жица Скок Јажиња ПВЦ Опфатени, Прилагодлива Должина Брзина Скокнеш Јажиња за Кардио, Тренинг и Фитнес

ZCQS Челик Жица Скок Јажиња ПВЦ Опфатени, Прилагодлива Должина Брзина Скокнеш Јажиња за Кардио, Тренинг и Фитнес

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Скок јажиња направен од Челик жица и мека ПВЦ покриени.Нерѓосувачки, Моќни и Спречување на повреди.Овој скок јаже има skidproof пена рачки дека ви даде дека удобно рака чувство што го сакаш.Оди добро со твоите ансамбл, вашата други тренингот додатоци, како и вашата весела личност.Треба само половина инч пократко?Брзо се направи било вредноста што сакате со напредни се справи со изградбата која ви овозможува да ја размонтираат рачка за лесно прилагодување и подобрување на должина.ШУПЛИВИ мала ТЕЖИНА, НЕ ПРЕСВРТ благодарение на квалитетот лого со 11 прецизност метал топки.Овозможува за многу мазна вртење со ниту еден од извртување ќе го добиете во помала скок јажиња.Можете да ги групирате резервни кабел во шупливи се справи, ако е потребно.Многу луѓе се купуваат 2 или 3 па тие можат да имаат еден скок јаже, дома, во автомобил, и еден на работа за брзи вежби за време на ручек или крши.ПОБРЗАЈТЕ И да се КУПИ СЕГА додека имаме оваа одлична јаже во парк.Тие се направи прекрасен подарок за тренингот ентузијастите, професионалните спортисти, тие обука за скокаат јаже на конкуренцијата, пријатели, семејство.Материјал : ABS, PVC, Челик; Должина : 9.3 ft; Тежина : 6 МЛ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат