• Новак
Најдобри Плевни Спрингфилд 12 ft. x 16 ft. Дрво Складирање Барака Комплет со Подот

Најдобри Плевни Спрингфилд 12 ft. x 16 ft. Дрво Складирање Барака Комплет со Подот

DEN 1677.60

Достапност
Достапно за нарачка

На Спрингфилд DIY барака комплет од Најдобрите Плевни, обезбедува доволно простор за сите ваши отворено за складирање потреби.Со тоа е вториот кат мансарда и 4'-3" headroom има доволно простор за значителна сума на дополнителни складирање.Висок 8ft. 1in.страничните ѕидови се обезбеди соба за да додадете shelving или за бесење предмети како црева, велосипеди, алатки, градинарски алатки, итн.На Спрингфилд карактеристики разубават превоз стил врати кои замав нанадвор.Вратата отворање на е 6ft.широк x 78in.висока.Do-it-Yourself ви овозможува да заштедите пари, но се уште има квалитет, долготрајни складирање градење на пристапна цена.Се изгради за да одговараат на вашите потреби со додавање на факултативниот windows и прошетка во врата да се обезбеди осветлување, вентилација и дополнителни пристап.Сликата ја претставува 12'x20 " големина на овој модел.Прикажана со факултативниот windows.Светлината тела не се вклучени.Ќерамиди не се вклучени.Боја со сопственикот на куќата.Опционално, може да се надополни на дрво џеб врати на француски врати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WMQ Градина Складирање Фрла,Отворен Кабинет за Складирање Кабинет Отворено Отворено Водоотпорен Сончање Дребулии

◀ Голем простор, еден кабинет за повеќе цели, голем простор за складирање дизајн, хуманизирано изгледот

DEN 22008.00