• Новак
ГЛАВА Freeride Еден Ски Торба

ГЛАВА Freeride Еден Ски Торба

DEN 1516.08

Достапност
Достапно за нарачка

Заштитна ски торба за 1 пар скии.Autobalance се справи и лесен пристап.Издржливи надворешниот материјал.Реализацијата на истите брендирање како нашата веќе легендарниот kore скии и чизми, оваа торба (како на скии & чизми) беше развиен од страна на нашите бесплатно возење спортисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат