• Новак
Franterd Божиќ Семејството Појавување Пижами Поставите Божиќ Pjs Жени, Мажи, Деца, Момчиња И Девојки Фотографија, Партијата Божиќ Облека

Franterd Божиќ Семејството Појавување Пижами Поставите Божиќ Pjs Жени, Мажи, Деца, Момчиња И Девојки Фотографија,

DEN 202.80

Достапност
Достапно за нарачка

Се повлече На затворање.11"- Панталони Должина : 51cm/20.92" Големина : 14 Препорачуваме Возраст : 12-13 Години -Биста : 80см/31.26" -Половината : 54cm/21.60" -Топ Должина : 37cm/14.02" Големина : 8 Препорачуваме Возраст : 9-10 Години -Биста : 72cm/28.72" Големина : 3 Препорачуваме Возраст : од 2-3 Години -Биста : 58cm/22.50" -Sleeve : 48cm/18.47" -Панталони Должина : 66cm/25.44" -Половината : 58cm/22.54" -Панталони Должина : 45см/17.90" -Топ Должина : 60cm/23.05" Големина : 6 Препорачуваме Возраст : 7-8 Години -Биста : 68cm/26.Памук & полиестер.69" -Панталони Должина : 61cm/24.90" -Панталони Должина : 56cm/22.90" Големина : 4 Препорачуваме Возраст : 4-5 Години -Биста : 60cm/23.83" -Панталони Должина : 76cm/29.17" -Топ Должина : 42cm/16. ☺❤Карактеристики : Среќен Божиќ Дедо Мраз Печати Божиќ Блуза, долг ракав кошула божиќ натпревар pj сетови, божиќ облека сетови,адвокатско жени, деца, бебе о вратот есен облека сетови, долги ракави sleepwear блуза & долги панталони, симпатична,грди божиќ мама и тато бебе појавување на кошули, блузи,семејството пижами sleepwear божиќ облека сет за мајка,татко и дете, одлична за специјални настани, семејни дружења, празници, девојки ноќ надвор одмор,посебен повод и фотографии, итн.83" -Sleeve : 34cm/13.32" -Топ Должина : 54cm/21. ❤ Божиќ елемент : Малку на Дедо мраз, Божиќ Топката, Божиќ Круг, Свирче, Божиќ Маска, Божиќ Лента, Играчка Чекан, Божиќ Картичка, Снешко, Мала Снегулка, Божиќ Спреј Лента, Божиќ Снег, Божиќ Санки, Божиќ Тресат Бел, зумира елени, мала елка, светла ѕвезда, Божиќ чорапи капи, кенди Божиќ, Божиќ брада, Божиќ ложа чадор, Божиќ пајпер, Божиќ мала поларна мечка, Божиќ ограда, ѕвезди, сребрен ѓердан на елката.08" Големина : 5 Препорачуваме Возраст : 5-6 Години -Биста : 62cm/24.35" -Sleeve : 44cm/17. ❤ Достапен во големини за возрасни, мама,тато,деца, момчиња, девојки, години, доенчиња - Лето Есен Зима Пролет Подарок, ноќта на Вештерките Подарок, Chritsmas Подарок, Роденденски Подароци, Партија Подароци, Нова Година Подароци.41" -Sleeve : 38cm/14.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат