• Новак
DuraScan D750, Универзална бар-код Скенер, v20, Црвена

DuraScan D750, Универзална бар-код Скенер, v20, Црвена

DEN 12545.76

Достапност
Достапно за нарачка

Bluetooth Безжична Технологија - Компатибилен со i OS, Android и Windows уреди со типична Bluetooth дијапазон од 30 метри (98 стапки), класа 2. Сертифициран од страна на Apple за i OS уреди – Гарантираме Компатибилност Со Фотографирање на интегрирани ПАКЕТИ во над 700+ апликации, Приклучок за Мобилни скенери се една од најпознатите природно интегрирани скенери на располагање денес.Приклучок за Мобилни Скенери се исто така 100% компатибилен со било која апликација out-of-the-box во КРИЕШЕ (тастатура емулација) режим.Компатибилен со сите Android и Windows уреди и апликации. "Скенирање – Брзиот 2 D/1 D omni-насочен скенирање бар-код со високо видливи и безбедно LED aimer, одговара за околини за забрана на ласери ".Движење Толеранција - Овозможува побрзо скенирање (смирите рацете не се потребни).Dura Scan D750, Универзална Бар-Код Скенер, Црвена Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат