• Новак
ScanSnap iX500 Делукс PA03656-B012 Скенер

ScanSnap iX500 Делукс PA03656-B012 Скенер

DEN 1128.00

Достапност
Достапно за нарачка

600 dpi.Тежина (Приближно) : 6.61 lb.Едно копче може да се пребарува PDF создавање.USB 3.0 (или пониски).Скенирање безжично да КОМПЈУТЕР, Mac, i OS или Android мобилни уреди.На Scan Snap i X500 обезбедува PC корисници ефикасен начин во голема мера да го намали хартија средена, простор за складирање, и безбедносните ризици поврзани со он-успеа документација дома или канцеларија.За уште поголема пристапност и корисноста, корисниците сега можат да го скенира безжично со PC или Mac, како и i OS или Android мобилни уреди.Медиумите Големина А4 8.27" x 11.69" Custom Size A3 11.69" x 16.54" 8.50" x 14.17" 2" x 2" Правна 8.50" x 14.02" Писмо 8.50" x 10.98" B6 4.92" x 6.93" Б5 6.93" x 9.84" A6 4.13" x 5.83" А5 5.83" x 8.27".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат