• Новак
Wgwioo Вертикална Бројлери, Автоматски Kebab Машина, Shawarma Doner Kebab Машина, Автоматско Ротирање Гас Скара Машина

Wgwioo Вертикална Бројлери, Автоматски Kebab Машина, Shawarma Doner Kebab Машина, Автоматско Ротирање Гас Скара

DEN 12669.60

Достапност
Достапно за нарачка

Телото е направено од задебелена од не 'рѓосувачки челик, со подобра текстура и едноставен и прекрасен изглед, од нерѓосувачки челик материјал се носат-отпорни, анти-оксидација, висока цврстина, долгорочна употреба не' рѓа, и машината живот е подолго.

Спецификацијата

Product name:
Gas grill
Voltage:
220V
Gas source:
Liquefied Petroleum Gas (LPG)
Product weight:
5KG/9KG
A product size:
290*270*450mm
B product size:
290*300*480mm
Package included:
1 * barbecue machine :

Со стоката дадена додека купуваат