• Новак
Primo Скари PGS-95-0341 Primo Rib Багажник, Црна

Primo Скари PGS-95-0341 Primo Rib Багажник, Црна

DEN 1788.96

Достапност
Достапно за нарачка

Чадот до девет целосна полици на ребра.Одличен придружник за вашиот primo скара.Гаранција : 66 години за сите керамички делови, 5 години за сите метални делови, 1 година за сите леано железо делови, од 30 дена на термометри и се чувствува дихтунзи.Изработени од метал.Нема собрание потребно.Чадот до девет целосна полици на ребра.Одличен придружник за вашиот primo скара.Гаранција : 66 години за сите керамички делови, 5 години за сите метални делови, 1 година за сите леано железо делови, од 30 дена на термометри и се чувствува дихтунзи.Изработени од метал.Нема собрание потребно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат