• Новак
MSY BIGSUNNY Добра Потпора Нерѓосувачки Челик Скара Scraper за СКАРА Решетки и Griddle (16 Scraper)

MSY BIGSUNNY Добра Потпора Нерѓосувачки Челик Скара Scraper за СКАРА Решетки и Griddle (16 Scraper)

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

СИТЕ ВО ЕДЕН скара чисти алатка.Само фрли вашиот жица четка и да добиете оваа безбедно scraper сега.Чисти Круг Решетки, V Форма Решетки, Плоштад Решетки, Чисти Решетки во Националните Паркови и Campgrounds и Griddle Површина, и опремени со шише отворање функција.Опремени со долга рачка за ТОПЛА Скари.Монтажа со крило орев за лесно да се носат и да работат.Одличен подарок за мажите кои ја сакаат СКАРА.Големина : 16" Scraper.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат