• Новак
Dell Optiplex 7440 FHD (1920 x 1080) Сите во Еден Компјутер Бизнис PC (Intel Core i5-6600U, 8GB Ram, SSD 256GB, HDMI, WiFi) Победи, 10 Pro (Продолжува)

Dell Optiplex 7440 FHD (1920 x 1080) Сите во Еден Компјутер Бизнис PC (Intel Core i5-6600U, 8GB Ram, SSD 256GB,

DEN 11386.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .Процесор : Intel Core 6 Генерација i5-6600 Високи Перформанси Процесор (Quad Core За 3,3 GHz, 6 M Кеш, 65 W). 8 GB Ram / 256 GB 2.5" Класа 40 Цврста Состојба Диск (SSD). 23.8 инчен FHD (1920 X1080) Не Touch Дисплеј; Не-Допир LCD, Intel HD 530 Графика, БЕЗ Камера, Intel Dual Band Безжична 8260 (802.11 ac) + Bluetooth, HDMI, Display Port, 4 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, RJ-45, SD Читач на картички.Windows 10 Стручни (64-Битна).Доаѓа Со Сосема Нов Keyboard & Mouse.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат