• Новак
GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Амит IOP760-07CR1 Omnidirectional Разновидност/Помошен Затворен ±45° Поларизација

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Амит IOP760-07CR1 Omnidirectional

DEN 1687.20

Достапност
Достапно за нарачка

45 GHz до 6 GHz) фреквенциски опсег, кој е невозможно да се најде во било кој друг антената на пазарот денес.На Giga MIMO-5 G™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаранција период.На Giga MIMO-5 G™ се здобијат со моќ доаѓа од вработување на осум држава на уметноста 5 G антени и висока ефикасност combiners, кој ултра-линеарен одговор на сите фреквенции, за поддршка на сите мобилни/дата превозници во светот, дури и за претстојните 5 G стандард!На Giga MIMO-5 G™ сега карактеристики 24 K злато позлатен конектори и нерѓосувачки челик месеци и назад штитови, за уште повисоки перформанси и сила, со невиден 450 MHz до 6000 MHz (0.Ова Giga MIMO-5 G™ сет ќе се поврзете директно до Амит IOP760-07 CR1 (собрание е потребно).Оваа Giga MIMO-5 G™ сет ќе се поврзете директно до Амит IOP760-07 CR1, земајќи целосно искористување на својата напредни MIMO функција (±45° polarizations како на MIMO стандарди) и е особено погодна за морската средина.На Giga MIMO-5 G™ се здобијат со моќ доаѓа од вработување на осум држава на уметноста 5 G антени и висока ефикасност combiners.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат