• Новак
OXO Добра Костец Бејкер е бришење прашина бришење Прашина Стапче за Шеќер, Брашно и Зачини

OXO Добра Костец Бејкер е бришење прашина бришење Прашина Стапче за Шеќер, Брашно и Зачини

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за претворајќи и подигање на зеленчук.Разноврсна за готвење, истурам и пренесување на храна.Маша заклучување затворена за практично складирање.Здрав, бранеа од нерѓосувачки челик изградба.Scalloped рабовите безбедно задржете храна.Меки, удобни, не се лизга костец и палецот почива.Совршен за рамномерно flouring тави за печење или попрскување површини за да се направи тесто.Исто така одлична за прецизни бришење на печива со цимет, шеќер во прав и други зачини.Солидна страна за уредно одмор на шалтер.Големина за да се вклопи во повеќето брашно контејнери за складирање.Се отвора со едноставна промена на дршката.Машина За Миење Садови Безбедно.Нашите маша функција бранеа од нерѓосувачки челик, со мека, не се лизга рачки и удобно палецот почива.Лесно се заклучува во затворена положба за практично складирање.Големи се повлече-табот за заклучување исто така двојки како дупка за бесење.Исто така достапни во 9-инчен и 16-инчни големини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат