• Новак
Про-Lok Штрајк Плоча - Целосна Усна 2-1/4 x 1-1/8 (Антички Месинг Заврши)

Про-Lok Штрајк Плоча - Целосна Усна 2-1/4 x 1-1/8 (Антички Месинг Заврши)

DEN 172.80

Достапност
Достапно за нарачка

Целосна усна нерѓосувачки челик штрајк плочата одговара на повеќето cutouts на дрво вратата jambs.Вклучува дрвени завртки.Големина 2-1/4" x 1-1/8" инч.Станбени, комерцијални или индустриски употреба.Целосна усна нерѓосувачки челик штрајк плочата одговара на повеќето cutouts на дрво вратата jambs.Вклучува дрвени завртки.Големина 2-1/4" x 1-1/8" инчен Станбени, комерцијални или индустриски користите Лесно да се инсталира 0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат