• Новак
ШУ-ШИ Женска Чиста Блуза Врвот Поврзана Лесни Стегање Џемпер Poncho

ШУ-ШИ Женска Чиста Блуза Врвот Поврзана Лесни Стегање Џемпер Poncho

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се справи со внимание.Повлечете ја надвор, даде се тресат, и носат.Моделот е 5'7.Страна направена во уметничките стил во Бали, каде што имаме фер трговија семејство стил врска со нашата облека занаетчии, кои работевме со повеќе од 20 години.Сите ние сакаме гардероба, кој обезбедува лесен стил.Едноставен и лесен начин да го надградите вашиот гардеробер.Во тоа, вие мора да има разновиден парче.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат