• Новак
ШУ-ШИ Женска Чиста Блуза Врвот Поврзана Лесни Стегање Џемпер Poncho

ШУ-ШИ Женска Чиста Блуза Врвот Поврзана Лесни Стегање Џемпер Poncho

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Рака Мие Само.МЕКА И ЧИСТА - Лесни џемпери за жените се совршен додаток за секоја прилика, без разлика дали ви се случува надвор за ноќта на градот или престојуваат чисто црна poncho врвот со ракави ќе го направите трик.Една големина одговара на повеќето, бидејќи на еластичен материјал.Моделот е 5'7. Продавачот забелешка : topper е направен од нежен материјал кој може да финтата тоа треба некој екстра љубовта кога носат.СТИЛСКИ НАДГРАДБА - Оваа деликатна радосна чиста блуза е совршен флертувачки додаток за секоја облека.Лесно зачин до резервоарот врвот.Едноставен и лесен начин да го надградите вашиот гардеробер.Направени од квалитетни viscose поврзана материјал за дише утеха на целиот ден, долго.СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА - Женски блузи се достапни во широк избор на бои.Разумни цени, што може да си дозволи да купи неколку!.ЛЕСНО ДА се СПАКУВААТ ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ - Шу-Ши лесни мрежа кошула набори се сведува на компактни димензии, кој се вклопува во вашата чанта и никогаш нема да се брчка.Повлечете ја надвор, даде се тресат, и носат.Рака мие ладна вода, сува стан на долготрајни носат.Се справи со внимание.ФЕР ТРГОВИЈАТА СО ЉУБОВ - Шу-Ши развива и модата премиум квалитет облека со глобална љубов.Страна направена во уметничките стил во Бали, каде што имаме фер трговија семејство стил врска со нашата облека занаетчии, кои работевме со повеќе од 20 години.Поради артески стил на изработка, може да биде мала variances во боја, стил, и/или дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат