• Новак
ШУ-ШИ Женска Чиста Блуза Врвот Поврзана Лесни Стегање Џемпер Poncho

ШУ-ШИ Женска Чиста Блуза Врвот Поврзана Лесни Стегање Џемпер Poncho

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моделот е 5'7.СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА - Женски блузи се достапни во широк избор на бои.МЕКА И ЧИСТА - Ова лесни џемпери за жените е совршен додаток за секоја прилика, без разлика дали ви се случува надвор за ноќта на градот или престојуваат на повик.Доволно компактен за да се земе одмор и да ги чува подалеку во вашиот носат на.ЛЕСНО ДА се СПАКУВААТ ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ - Шу-Ши лесни мрежа поврзана кошула набори се сведува на компактни димензии, кој се вклопува во вашата чанта и никогаш нема да се брчка.Печати на враќање превозот етикета.Поради артески стил на изработка, може да биде мала variances во боја, стил, и/или дизајн.Се тоа да работи и зачин до вашата облека, или да се носат со фармерки за еден неврзан модерен изглед.Рака Мие Само.Направени од квалитетни viscose поврзана материјал за дише утеха на целиот ден, долго.Разумни цени, што може да си дозволи да купи неколку!.Шу-Ши има совршена врвот за вас!Тоа е лесен доволно за да лесно да се фрли во вашата чанта.СТИЛСКИ НАДГРАДБА - Оваа деликатна радосна чиста блуза е совршен флертувачки додаток за секоја облека.Без разлика повод, оваа блуза ќе биде дел од вашата гардероба вие не може да живее без.Едноставен и лесен начин да го надградите вашиот гардеробер.Лесно зачин до резервоарот врвот.Во тоа, вие мора да има разновиден парче.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат