• Новак
ШУ-ШИ Женска Чиста Блуза Врвот Поврзана Лесни Стегање Џемпер Poncho

ШУ-ШИ Женска Чиста Блуза Врвот Поврзана Лесни Стегање Џемпер Poncho

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

ФЕР ТРГОВИЈАТА СО ЉУБОВ - Шу-Ши развива и модата премиум квалитет облека со глобална љубов.СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА - Женски блузи се достапни во широк избор на бои.СТИЛСКИ НАДГРАДБА - Оваа деликатна радосна чиста блуза е совршен флертувачки додаток за секоја облека.Направени од квалитетни viscose поврзана материјал за дише утеха на целиот ден, долго.Рака Мие Само.Рака мие ладна вода, сува стан на долготрајни носат.Разумни цени, што може да си дозволи да купи неколку!.Едноставен и лесен начин да го надградите вашиот гардеробер.Поради артески стил на изработка, може да биде мала variances во боја, стил, и/или дизајн.Без разлика повод, оваа блуза ќе биде дел од вашата гардероба вие не може да живее без.Страна направена во уметничките стил во Бали, каде што имаме фер трговија семејство стил врска со нашата облека занаетчии, кои работевме со повеќе од 20 години.Моделот е 5'7. Продавачот забелешка : topper е направен од нежен материјал кој може да финтата тоа треба некој екстра љубовта кога носат.Се справи со внимание.МЕКА И ЧИСТА - Лесни џемпери за жените се совршен додаток за секоја прилика, без разлика дали ви се случува надвор за ноќта на градот или престојуваат повик на кобалт сина poncho врвот со ракави ќе го направите трик.Доволно компактен за да се земе одмор и да ги чува подалеку во вашиот носат на.Нешто што може да ви помогне самоуверено се носат кои што се облекуваат те сакам толку многу, но се премногу срамежливи за да покаже исклучите вашиот грб или дека облека која само треба малку нешто екстра.Една големина одговара на повеќето, бидејќи на еластичен материјал.Се тоа да работи и зачин до вашата облека, или да се носат со фармерки за еден неврзан модерен изглед.Повлечете ја надвор, даде се тресат, и носат.Шу-Ши има совршена врвот за вас!Тоа е лесен доволно за да лесно да се фрли во вашата чанта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат