• Новак
GYZGYZ Документ Шредер 60 Минути со Високи Перформанси Издржливост за Хартија Кредитна Картичка Staples Високо ниво на Безбедност Одделение за Црна Канцеларијата и Домот

GYZGYZ Документ Шредер 60 Минути со Високи Перформанси Издржливост за Хартија Кредитна Картичка Staples Високо

DEN 772.80

Достапност
Достапно за нарачка

Хартија шредер документ шредер 60 минути со високи перформанси издржливост за домашната канцеларија.Автоматско шредер за А4, staples, хартија клипови и кредитни картички.Капацитет : до 25 листови А4 во исто време, бројот на рендан хартија варира со различни модели.Обратна функција може да се избегне хартија метеж, да престане автоматски по сечење и автоматски да се исчисти хартија за белешки. 35 L кошница тип отстранлив капак, моторот е лесно да се празни.производ description The број на рендан хартија во време е се до 25 години, во зависност од различни модели.35 L голем капацитет, континуирано автоматско хартија за сечење време до 60 минути.Оваа шредер може да уништи документи безбедно, компактен и лесен за чување.Многу погоден за употреба во канцеларија или дома, тивко работење, се создаде мирна работна средина.Погоден за хартија, staples и хартија клипови, тенок и модерен дизајн, едноставен и интуитивен допир контрола, лесно да се користи.Овој тивок и трајни, анти-џем хартија шредер може да донесе чувство на стил за вашата канцеларија.Answer : ___________________________ Note : Трансформатори се распоредуваат според земјата и регионот.Различни спецификации на shredders имаат различни сили, ве молиме изберете соодветна шредер.големина : 417mm×315mm×643mm;пакетот вклучува : Шредер × 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZHGYD Мини Хартија Шредер-Професионална Одделение Високо ниво на Безбедност од 4-Лист Микро-Намалување на Хартија,ЦД

4 парчиња (А4 големина 75 g / m2) сецкани крстнамалување на хартија шредер; притиснете на хартија во мали чес

DEN 11662.56