• Новак
Пластични Јасно Обновливи Игла-Воден Филтер се Користи со 50mm Филтер Мембрани, Трајни и Стабилни за Лабораториски Филтрација

Пластични Јасно Обновливи Игла-Воден Филтер се Користи со 50mm Филтер Мембрани, Трајни и Стабилни за Лабораториски

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи со 50mm Филтер Мембрани.Се гарантира максимална наплата на мали, висока вредност примероци.Континуирана Употреба.Квалитетот Полипропилен/ПП филтер за Лабораторија.Широко се користи во gravimetric анализа, microanalysis, colloid одделување и стерилитет тестирање.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - Континуирана Употреба Квалитет Полипропилен/ПП филтер за Лабораториски Користи со 50mm Филтер Мембрани - Широко се користи во gravimetric анализа, microanalysis, colloid одделување и стерилитет тестирање - се Гарантира максимална наплата на мали, висока вредност samples Specification : - Боја : Јасна - Дијаметар : 60mm; Висина : 40mm - Материјал : Полипропилен/PPPackage Вклучува : 1 Парче Filter Note : Овој производ е треба да биде запечатен, влага доказ и огноотпорни кога се чуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат