• Новак
Сон Бањата 4-парче Диск Филтер Кертриџ Замена Set - Користете го ова со Било Сон Спа Туш Главата, Рака Туш или Комбо – Америка Повеќето Цена Ефикасна Туш Вода Филтраци?

Сон Бањата 4-парче Диск Филтер Кертриџ Замена Set - Користете го ова со Било Сон Спа Туш Главата, Рака Туш

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

По 6 до 9 месеци на употреба, едноставно unscrew Powerhead Лице Плоча и да го замени и Кертриџ Дискови како што е прикажано на една од производот слики.ЛАБОРАТОРИЈА-УВЕРЕНИЕ за ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ БЕЗБЕДНО влакна материјал од ДОВЕРЛИВИ АМЕРИКАНСКИ БРЕНД Зошто се преземат ризици со неизпробван туш филтри од непознати странство продавачот?Како еден од водечките Американски туш брендови, ние стоиме зад секој производот што го продаваат со НАЈДОБРИ САДУСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ и да живеат Американскиот услуги на клиентите претставници да ви помогнат веднаш по телефон или по е-пошта.4 ГРУПИ НА ЗАМЕНА на ДИСК ФИЛТРИ за Сон Спа Туш Главата модел 3318 (ASIN B07 VHFNPNV), Рака Туш модели 3319, 3339 (ASINs B07 VGBBSJT, B07 VKD6 X5 Z), и Туш Комбо модели 3320, 3340 (ASINs B07 VKG48 LX, #) на Америка повеќето ефикасна туш вода филтрација систем, секој Диск Филтер чини помалку од 1 денар на ден (врз основа на 9-месечно замена циклус).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

pH ПОДМЛАДУВАЊЕ Големи Витамин Ц Туш Филтер – Филтрирани Туш Главата Со Црево & Ѕид Заградата – Омекнува Тврда

Ја подобрува Вода Притисок од 200% и Заштедува до 35% Вода – p H ПОДМЛАДУВАЊЕ Големи (со 20% поголема глава од �

DEN 959.76