• Новак
Амазон Essentials Мажите Техника Руно 9 Активни на Кратки

Амазон Essentials Мажите Техника Руно 9 Активни на Кратки

DEN 434.64

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 67% Памук, 33% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Сит се вклопуваат преку хип, бедро, и нога.Меки, лесни, влага wicking џерси ткаенина со брусен назад.Elasticized корселе со drawstring.Страна панел, џебови.Сокриени zip џеб на центар назад.Еден бренд.Essentials ви држи движат од моментот кога ќе чекор надвор од вратата.Ќе најдете перформанси tees, дуксери, салата шорцеви, и повеќе изработени со квалитетни материјали во парк-up цени.Без разлика дали сте наслов надвор за бутване или извршување на errands со децата, нашата облека е направен да работат, да живеат во, и дневна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажите Biker Шорцеви Фитнес Тренингот Фитнес Тренинг Спортски Шорцеви Велосипедизам Еластичен Појас се Протега

97" __Хип : 95105cm / 37 ❤❤Мажите е Висока waisted Панталони со Џебови, половината со вратоврска ❤❤Лабава одговар�

DEN 95.76