• Новак
Под Оклоп Момчиња Прототип 2.0 Логото Шорцеви

Под Оклоп Момчиња Прототип 2.0 Логото Шорцеви

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Други Влакна.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Мазна, лесен, брз-за сушење ткаенини за супериорни перформанси.Лабава : Целосни намали за целосна удобност.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Спакувани еластична корселе со внатрешна drawcord.Сплетам Ткаенина.Отворен рака џебови.Сплетам Ткаенина.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Мазна, лесен, брз-за сушење ткаенини за супериорни перформанси.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Еластична корселе со внатрешна drawcord.Отворен рака џебови.Мазна, лесен, брз-за сушење ткаенини за супериорни перформанси.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Спакувани еластична корселе со внатрешна drawcord.Отворен рака џебови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат