• Новак
V Обликот Дрвена Рачка Ананас Око нож за лупење Смена 4pcs од Houseuse

V Обликот Дрвена Рачка Ананас Око нож за лупење Смена 4pcs од Houseuse

DEN 200.64

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупната Тежина : 108g; Име на Производ : Ананас Око нож за лупење.Пакет Содржина : 4pcs x Ананас Око нож за лупење; Материјал : Метал,Дрвени.Боја : Сребрена на Ѕвонење, Дрвени Боја; Вкупна Должина : 195mm/7.68".Се справи со Големина : 90 x 20mm/3.54" x 0.8"(L*D).Машина Големина : 48 x 16 x 16mm/1.9" x 0.63" x 0.63"(L*W*H).Ананас Око нож за лупење да те направи полесно да уживате во вкусни ананас.Практична клип дизајн, многу погодно да се отстрани ананас очи брзо.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Шминка плоча,Јасно Акрилик Шминка Ноктите Уметност Козметички Мешање плоча& Нерѓосувачки Шпатула Постави Алатка

Плочата е одличен за мешање основа, како што се меша усна бои или сенката за очи бои.Две различни работ н�

DEN 218.16