• Новак
Впечатоци Пепелашка LED Рачно Огледало Шминка со која Стои База, Суета Огледало со Блескава Копчето

Впечатоци Пепелашка LED Рачно Огледало Шминка со која Стои База, Суета Огледало со Блескава Копчето

DEN 1703.76

Достапност
Достапно за нарачка

Притиснете и држете го копчето за да го прилагодите осветлувањето на екранот.Вие само треба да ја дополните огледало за да го користите cordless.Компактен и лесен дизајн го прави овој огледало идеални за чување во вашиот багаж, совршен за патување употреба. ???????????????????? ???????????????????????????????????? : Лични патување огледало е обвинет од страна на USB-кабел.ВПЕЧАТОЦИ на Суета е Ова магично огледало е инспириран од вашите омилени Дизни Принцеза, наведени од страна на светла LED светло лента и овластувања со само кликнете на блескава копчето.Батерија за cordless употреба.6 (w) x 7 (h) во.Тоа лесно може да се полнат со едноставно приклучување на USB полначот во огледало.Вклучува и магнетен топката стои база на пристаништето огледало за слободни раце употреба.Достојна за една принцеза!Посебна Карактеристика : Маѓепсана рачни mirror Shield дизајн инспириран од Disney Ultra светла LED светло strip Press на копчето за да се вклучи или исклучи mirror Press и задржете го копчето за да ја прилагодите brightness Three светла боја температури за да изберете од : кул бело да се природни или топла светлина tones Magnetic топката стои база included Tilt огледало за совршен angle Dimension : Огледало : 5.Висина : 13.???????????????? ???????????????? ???????????????????????? : Инспириран од нашите омилени Дизни Принцеза, оваа магија оружје има рачка за удобно држење, па можете да го направите вашиот сопствен шминка.Оваа Пепелашка ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало ќе биде поставен на парче во вашата суета за секојдневна употреба.Тежина : 1 lb !!Секоја прилика или вашиот посебен ден нашата суета поставите игра посебна улога во вашиот живот и да прави што повеќе згодна и убава!.Вашето задоволство е толку важно за нас. ???????????????????????????? ???????????????????????? : Оваа запалени шминка огледало е наведено од страна на светла LED светло лента со три светла боја температури за да изберете од, кул бело да се природни или топла светлина на ѕвонење.Ширина : 6.Лесно полнење со едноставно приклучување во обезбедениот USB полнач за да ја огледало.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Преносни Шминка Огледало Десктоп Двојно Двострано лупа Ротирачки Огледало Шминка Огледало HD 3 Пати Бања Убавина

ВАШИОТ СОВРШЕН ШМИНКА ОГЛЕДАЛО на Нашето огледало шминка доаѓа со двојно страна 1 X и 3 X зголемување.Совр

DEN 1922.40