• Новак
Лесна Зелена Кактус Cacti Вкусен Знаци со Смешни Текст Компактно Огледало Шминка, Двојно-Еднострани Козметички Огледало со 2 x 1x Зголемување, Тока Виткање Мини Џеб Пре

Лесна Зелена Кактус Cacti Вкусен Знаци со Смешни Текст Компактно Огледало Шминка, Двојно-Еднострани Козметички

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Џеб Огледало Материјал : полиестер стакло.Ве молиме отстранете ја заштитната фолија пред да го користите.Рачно Огледало Големина : 2.95x2.75x0.9. Шминка Огледало Зголемена : Една страна на огледалото е 2x Зголемување на другиот огледало е 1x Вистински Приказ.На зглоб на заедничкиот е направен, и тоа нема да се олабави, по повеќе отворање и затворање.Виткање дизајн нагоре и надолу, компактен и лесен, удобен да се стави во мала торба, го носат со вас, погледнете во огледало секое време и насекаде.Двострано огледало, едната страна е нормално множители, и целата може да се види.Зголемување на зголемување, ефект на зголемување, може да се величаат детали, направи шминка повеќе рафинирано, и целокупната детали се сеопфатни.Патување Огледало : Повод : патување,запознавање,се случува надвор,дома,на училиште,канцеларија,затворен итн.(Мал и лесен,лесно да се носат).Одличен подарок за денот, на социјалната собир, за време на концерт или девојки ноќ надвор!.Дали сте во потрага за огледало што го покажува личност?make up огледало е да мора за секоја девојка, тоа може да биде многу добра со вас, погодно навремено шминка.Дали вие се грижите за подароци за време на фестивалите?Одличен подарок за секого : Или за вашата ќерка роденден или вашиот најдобар пријател е дипломирањето партија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

JIYANANDPHZJ Рачно Огледало Bagnifying Шминка Огледало со Светла, 360°Зглобот, Биро/Бања/Ѕидот,Боја:Бела/Сребрена/Црна,Големина:39.5

ПРЕНОСНИ и РАЗНОВРСНА : што го прави патувањето пријателски, Тоа може да се користи дома од мажи, жени, и

DEN 1322.40

Ghaisas LED Осветлен Целосна Должина Огледало, Огледало Тип: Бања/Суета; Целосна Должина; Шминка/Бричење, Целокупниот

Огледало Тип : Бања / Суета; Целосна Должина; Шминка / Бричење, Целокупниот Производ Тежина : 45 lb.Вкупно :

DEN 15378.72

Nhlzj XIAOQIANG Бричење Огледало 7X Зголемување Двојно Страна Козметички Сочинуваат Бања Шминка Огледало Проширување

▲Зголемена Огледало : 1x и 7 зголемување опции се направи секој детал на косата и шминката во место ▲Моќе

DEN 5092.32