• Новак
Живеам Како вас Во Кинески Мини двострано Преносни Огледало Шминка Кралица

Живеам Како вас Во Кинески Мини двострано Преносни Огледало Шминка Кралица

DEN 315.12

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 6.5 см x 6.2 cm x 0,8 cm (2.6 инчен x 2.4 инчен x 0.3 инчен).Класификација : Огледало.Функција : -Тркалезна форма .; -Преносни : дури и да одговара на вашите плик паричникот и мали џебови .; -Се отвора со две стаклени огледала.; -Премија од не ' рѓосувачки челик структура : издржливи и трајни во секојдневна употреба.; -Се отвора од 0 до 180 степени, propped се појавува на секој агол за различни прилики. ; -Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; -Огледало : Стакло.Пакет Количина : 1 x огледало.Големина : 6.5 см x 6.2 cm x 0,8 cm (2.6 инчен x 2.4 инчен x 0.3 инчи)Класификација : Mirror Feature : -Тркалезна форма .-Преносни : дури и да одговара на вашите плик паричникот и мали џебови .-Се отвора со две стаклени огледала.-Премија од не ' рѓосувачки челик структура : издржливи и трајни во секојдневна употреба.-Се отвора од 0 до 180 степени, propped се појавува на секој агол за различни прилики. -Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Материјал : Рамка : Премија од не ' рѓосувачки челик-Огледало : Стакло Пакет Количина : 1 x mirror Keywords : Огледало,Живот,Make up,начин на Живот,Шминка,Став,Џеб огледало,цитати,Компактно огледало,Телевизија,Рачно огледало,Себе си,Табела огледало,YOLO,Mirroir,Кинески,Симпатична шминка,Убавина tools Without огледало за да прав вашиот сочинуваат?Ова срце-во облик на рака џеб огледало е добар избор за подарок за својата мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Тоа дури и одговара на вашите мали плик паричник, навистина практично да ја земе и да си одат.Се отвора со две стаклени огледала.Огледало и рамката се направени на премија од нерѓосувачки челик; тоа€s издржливи и трајни во секојдневна употреба.Огледалото се отвора од 0 до 180 степени, propped се појавува на секој агол за различни прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоалетка Шминка Огледало, Кружни 3 Пати Засилувач Шминка Огледало 360 Ротирачки Двострано да се Прошири, Бричење

Исклучителен дизајн : луксуз, модерни производи не треба да потрошите голема цена.Ние сме мода, модерна �

DEN 7992.00

Компактно Огледало Mouyor Двојно Двострано Зголемува Шминка Огледало со 5X Зголемува+1X Огледало,Преносни Виткање

4 инчен Количка со магнетни затворање дизајн 180ден Гаранција.Mouyor Круг во облик на огледало со 2 страни,Ко�

DEN 215.76

XKUN Шминка Огледало Бања Огледало на Ѕидот Мелничката Огледало 8 Инчен Двојно Двострано 10 × LED Допир Затемнување,

Тоа е дизајн кој ротира 360 степени, па може да се провери секој агол насекаде, така што нема да пропуштите

DEN 2392.80