• Новак
Lurrose Круг Џеб Шминка Огледало Пренослива Безжична Полнење Огледало со LED Светло

Lurrose Круг Џеб Шминка Огледало Пренослива Безжична Полнење Огледало со LED Светло

DEN 662.40

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе за Употреба : може да се користи како едноставна шминка огледало за да подобро да ги задоволат потреби на корисникот во текот на процесот на полнење, како што се гледа филмови, facetime и така натаму.Безбедно користење : Вграден-во текот-полнење, над-греење и кратки-коло заштита.Вграден-во 500mah литиум батерија за подолго траење употреба.Тенок : Ултра-тенок дизајн, тенка за да 12mm.Стандард ЧИ безжични полнење протокол, поддршка на сите ЧИ поддржани уредот полнење.Description It не е само професионална Чи безжичен полнач, но, исто така, ДОВЕДЕ шминка огледало.Супер-тенок дизајн го прават овој повеќекратна употреба на полначот може да се носи насекаде, и ноќ светлина дизајн го прават тоа може да се користи како мала големина ноќ светлина.Функција - Боја : Розово Злато.- Материјал : ABS.- Големина : x 10.6 10.6 x 1.2 см.-Моќност : DC5 V/2 A.- Светлината на вредноста : мулти-ниво на затемнување.- Безжични полнење стандард : Qi стандардот за безжична полнење протокол.- Капацитетот на батеријата : 500m Ah.- Време на полнење : околу 2,5 часа. Број на светилка монистра : 18, високо боја рендерирање индекс на сопствени светилка монистра.- Достапни време : околу 3-10 часа (во зависност од осветленоста на пополнување светлина).Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x LED Мултифункционален Козметички Огледало.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Забниот Плак Објавување на Монитор, Стоматолошки Tools да се Покаже Плакета Веднаш без Боја, рачен Орален Плакета

Така безбедно, секој може да го користите овој производ [ Доверливи Гаранција ] Нашата плоча во него е по�

DEN 407.76

Тоалетка Шминка Огледало, Кружни 3 Пати Засилувач Шминка Огледало 360 Ротирачки Двострано да се Прошири, Бричење

Исклучителен дизајн : луксуз, модерни производи не треба да потрошите голема цена.Ние сме мода, модерна �

DEN 7992.00

Ѕид-Монтирани Двострано Шминка Огледало, Зголемена Продолжен Продолжен Здрав Бричење Бричење Огледало (Големина:

Исклучителен дизајн : луксуз, модерни производи не треба да потрошите голема цена.Ние сме мода, модерна �

DEN 280.80