• Новак
Gecious 10x Ѕид Монтирани Запалени Огледало, Двострано 8 инчи,Двојно Двострано 10x Зголемена Огледало за Бања Суета Огледало, 13-Инчен Проширување, Приклучете, Месинг Масл?

Gecious 10x Ѕид Монтирани Запалени Огледало, Двострано 8 инчи,Двојно Двострано 10x Зголемена Огледало за Бања

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дијаметар Стакло : 6 Инчи Огледало со рамка : 7.Идеален за шминка, фустан-up и бричење итн.Обезбеди плоча на ѕид, користете подлога ако е потребно и да ја инсталирате на трим капак.На монтажа плоча е под неа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Nhlzj Чисти и Светли Бања Суета Огледала, Ѕид Монтирани Зголемена Здрав Двојно Двострано Прилагодливи Козметички

Висококвалитетни Материјали : Од издржлив материјал е месинг, тешко може да се скрши, тој има 7 electroplating с

DEN 1317.60

Преносни Шминка Огледало Десктоп Двојно Двострано лупа Ротирачки Огледало Шминка Огледало HD 3 Пати Бања Убавина

ВАШИОТ СОВРШЕН ШМИНКА ОГЛЕДАЛО на Нашето огледало шминка доаѓа со двојно страна 1 X и 3 X зголемување.Совр

DEN 1922.40

JIYANANDPHZJ Рачно Огледало Bagnifying Шминка Огледало со Светла, 360°Зглобот, Биро/Бања/Ѕидот,Боја:Бела/Сребрена/Црна,Големина:39.5

ПРЕНОСНИ и РАЗНОВРСНА : што го прави патувањето пријателски, Тоа може да се користи дома од мажи, жени, и

DEN 1322.40