• Новак
НОВО!Про Палета Сенки Во Прав,5 Бои Луксузни Златна Сенката За Очи Шминка Палета Прав Трепет Козметички Сет

НОВО!Про Палета Сенки Во Прав,5 Бои Луксузни Златна Сенката За Очи Шминка Палета Прав Трепет Козметички Сет

DEN 88.56

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбеди задоволителен одговор во рок од 24 часа.злато сенки сенки база високо пигментирани сенки природни бронзени сенки убавина сенки крем сенки палета водоотпорен сенката за очи палета сенки шминка бакар зачин мат трепет топло неутрален око сенки пурпурна сенки, сребро сенки сенки во прав евтини палета сенки. ❤Се истакнуваат три-димензионални око ниво,долготрајни слава, исто како и уникатен изглед на почетното шминка, кои покажуваат одлични и елегантен,и обликувањето на траен ефект. 12-25 Дена Стандард на превозот.Во Рок Од 24 Часа Превозот Надвор. ❤Совршен за професионални smoky eyes шминка, свадба шминка, Божиќ партија шминка или неформални шминка сенки поставите сенки буквар сенки четки мат сенки сенки morphe сенки меша сенки applicators сенки палети сенки организатор сенки трепет.Поради различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики,ви Благодариме за вашето разбирање. ❤❤❤❤Дрво Голема Совети❤❤❤❤ 2-7 Дена Препорачана Превозот.Кликнете на"ZYooh" за повеќе нов моден стил предмети.Лесно да се во боја, фина текстура, полна боја, не цветаат, што може да се направи шминка изгледа повеќе стерео. ❤Задоволство 100% Гарантира : Кликнете на"ZYooh" за повеќе нов моден стил предмети;Ако било имаат проблеми во врска со нашата предмети,ве молиме да бидат слободни да контакт.Пакет се Вклучени : 1 X IMAGIC Трепет Сјајот на Очите Сенка во Прав Палета Мат Сенки Козметички Шминка информација за Производот : Највисок квалитет во индустријата!Високо квалитетни состојки со свилен сјај во боја, може да трае во текот на целиот ден долго!Без боја и не ќе се формира досадни сенки обележите!Сјајна боја и јадев состојки заедно да се грижи eyeskin наоколу!Совршен за двете професионални Салон или Домашна употреба!Се чувствувам светлината и нежно, лесно да се создаде јасна и брилијантен око шминка заврши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Козметички Мат Сенки Крем Божиќ Шминка Палета-Трепет Во Собата, 9 Бои Водоотпорен Сенки Палети Контура На Палети

Многу пигментирани и жив, палети вклучува мат и трепет на око сенки, лесно да одговара на вашиот изглед!.�

DEN 93.36