• Новак
WINKHAUS (ЛАБОРАТОРИИ Од Лејди Гага: ГЛАМ СОБА ПАЛЕТА БР. 1: СЛАВА | 10-Сенка Палета Сенки, Blendable & Buildable Око Шминка со Пигментирани Мат, Метален, Трепет, и Искра Завршува

WINKHAUS (ЛАБОРАТОРИИ Од Лејди Гага: ГЛАМ СОБА ПАЛЕТА БР. 1: СЛАВА | 10-Сенка Палета Сенки, Blendable & Buildable

DEN 609.60

Достапност
Достапно за нарачка

10-сенка, мулти-заврши палета сенки.Универзална нијанси кои се движат од топли нијанси како бледо праска и роуз злато да се излади на ѕвонење како слива и длабоко црна.Мат, Метален, Трепет, и Искра завршува може да се помеша за лесна трансформација.Боја е создаден за да го дополни секој тонот на кожата.Да се применуваат со четка директно да очи користење како нагласи, лагер, или сенка.Користете трепет и искра нијанси каде што сакате да се фати вашата светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Козметички Мат Сенки Крем Божиќ Шминка Палета-Трепет Во Собата, 9 Бои Водоотпорен Сенки Палети Контура На Палети

Многу пигментирани и жив, палети вклучува мат и трепет на око сенки, лесно да одговара на вашиот изглед!.

DEN 93.36