• Новак
Chicco Дуо 9oz. Хибрид Бебе Шише со Invinci-Стакло во Внатрешноста/Пластика Надвор 2-Пакет во кој Јасно/Сива

Chicco Дуо 9oz. Хибрид Бебе Шише со Invinci-Стакло во Внатрешноста/Пластика Надвор 2-Пакет во кој Јасно/Сива

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Достапни во еден пакети, два пакети, и подарок сетови.Ласерски гравирани калибрации & украси за да нема мастило исчезнува или chipping.ДУО® е anti-colic шише кој го користи пробив медицинската технологија, што постојано обврзници микро-тенок слој на нераскинливо INVINCI-СТАКЛО® за да внатрешноста на премија пластични шишиња – што резултира во ПРВИОТ ХИБРИД БЕБЕ ШИШЕ.Машина за миење садови, шише потоплите, и sterilizer безбедно.BPA, основни поени, ПВЦ & Phthalate-слободни.Наградуваниот Дуо карактеристики на ексклузивни INTUI-LATCH® брадавица со 9 од 10 прифатеност, дојката-како проток, природни чувствуваат, и anti-colic вентил.Останува јасна – нема дамка, или бојата.Шишиња доаѓаат со Фаза 1 Бавен Проток на Брадавиците (0m+).Тоа нема да дамка, бојата, да го задржи мирис или фанки aftertastes.Дуото има стакло на внатрешноста за чистота и пластични од надвор за погодност.Кожа-како текстура помага на бебето да остане latched.Долго-траен, трајни и breakproof.Тоа е машина за миење садови, шише потоплите, и sterilizer безбедно и има минимален делови, па лесно можете да се чисти вашиот омилен шише.Што е најважно, вашето скапоцено млеко САМО допира 100% чиста INVINCI-СТАКЛО.Нема да ги загрози, чип, крек, или шушка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симпатична Мрзливост И Бебето Мрзливост Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња)

Нашите нерѓосувачки челик кригла е здравјето и безбедноста.Широк Устата Дизајн : широк доволно шише уст

DEN 671.76