• Новак
ПВЦ (Polyvinyl Хлорид) Круг Shim, Мат, 0.0075 Дебелина, 1-1/8 ID, 1-5/8 OD (Пакување од 10)

ПВЦ (Polyvinyl Хлорид) Круг Shim, Мат, 0.0075 Дебелина, 1-1/8 ID, 1-5/8 OD (Пакување од 10)

DEN 384.48

Достапност
Достапно за нарачка

ПВЦ круг на shim се направени од издржлив, nonconductive пластика што е отпорен на корозија, многу хемикалии, и масла.Нетранспарентно сива боја, за да се покаже 0.0075" дебелина.Ги Исполнува Банката На Федерални Резерви.Spec.L-P-535 стандарди.Стандард толеранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат