• Новак
Прецизност Бренд 24220 Асортиман 1idx1-1/2odarbor Простор

Прецизност Бренд 24220 Асортиман 1idx1-1/2odarbor Простор

DEN 196.08

Достапност
Достапно за нарачка

Содржи 1 на секоја дебелина : 0.001", 0.0015", 0.002", 0.003", 0.004", 0.005", 0.006", 0.007", 0.008", 0.010", 0.012", 0.015", 0.020", 0.025", 0.031", 0.047", 0.062", 0.093", и 0.125".Направен од висок квалитет, ниска употреба на јаглерод, ладно валани, полн тешко, челик shim.Арбор изолација се користи за внесени апликации; арбор shims немаат keyways.Keyway големина : 1/4" x 3/32".Спакувана во херметички поли торба.Прецизност Бренд 24220 Асортиман 1"idx1-1/2"odarbor Простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат