• Новак
TRB РК M6x8mm Кол. Челик Shim Пакет 10ea 0.1, 0.2, 0.3, 0.5 mm Ширина

TRB РК M6x8mm Кол. Челик Shim Пакет 10ea 0.1, 0.2, 0.3, 0.5 mm Ширина

DEN 231.60

Достапност
Достапно за нарачка

6x8mm Кол.Челик Shim Пакет 10ea 0.1, 0.2, 0.3, 0.5 mm Ширина / Дебелина.TRB РК M6x8mm Кол.Челик Shim Пакет 10ea 0.1, 0.2, 0.3, 0.5 mm Ширина / Дебелина.Димензии и Количина е : ID = 6mm OD = 8mm Width/Дебелина =10ea 0.1mm10ea 0.2mm10ea 0.3mm10ea 0.5 mm .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат