• Новак
39 Боја Прирачник 402 Конец за Шиење/Страна Тема Појавување /39 Фиксна 16 Злато Опашка Игли,50 боја и игли

39 Боја Прирачник 402 Конец за Шиење/Страна Тема Појавување /39 Фиксна 16 Злато Опашка Игли,50 боја и игли

DEN 1099.20

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа везови машина памук конец гајтанот ќе ги задоволи сите што ви треба за DIY облека, quilting, крои, рачно плетење, машина за шиење, рака за шиење, крстот крои, crocheting, везови, ткаење и други домашни додатоци.Голема quilting тема за рака quilting или машина quilting!.Висок Квалитет : Тоа се карактеризира со фактот дека тоа не бојата и не се намали, и овој проблем не дури и се случуваат во миење/фен.Во прилог, тоа е издржлив и тешко да се пробие, погодна за рачно шиење или за машини за шиење.Широка Примена : Дневна шиење потреби.На пример, можете да се шие на убав везови дизајн Т-кошула или блуза, направете ја вашата облека изгледаат одлично.Тоа може да се користи за креирање на рачно процес, како децата занаети, крос-бод, дел од декорација.Овие линии ќе направи вашата работа едноставно и забавно.Исклучителна Подароци : конец за шиење може да се користи како Божиќ подарок за баби, мајки или ќерки, за да се пренесе љубовта помеѓу членовите на семејството и да уживаат во пријатен пат.Функција : Абразија Resistance Material : 100% Polyester Pattern : Dyedis_customized : Yes.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пластични Конец за Шиење Ликвидација Одбор Крстот Бод Везови Тема Занает Гајтанот Носителот Пластични Гајтанот

Погодно за класифицирање : оваа група на тема картички може да правец на различни обоени конци, избегнув

DEN 602.40

20 Метри Везови Нето Tthread Мрежи, Нишка Гајтанот Нето Шиење Везови Тема Нето Мрежа Гајтанот Saver, Теми Нето-Гајтанот

Теми конус мрежи : има странични еластичноста и подобро прилепување кој може да заштити многу објекти н

DEN 215.76