• Новак
Зависник DEPO Машина за Шиење се Покријат со 2 Странични Џебови - Заштитна Quilted Прашина Маска Про - Универзален и за Повеќето Стандардни Пејач & Брат Машини | Rodi е (Тирки?

Зависник DEPO Машина за Шиење се Покријат со 2 Странични Џебови - Заштитна Quilted Прашина Маска Про - Универзален

DEN 238.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тука е Мајка-Одобрени Машина за Шиење Капак кој ќе се заштити вашите скапоцени машина за шиење од прашина и неуредна несреќи.Преземе сите гужва надвор од складирање на вашите скапи уред со Зависник DEPO машина за шиење капак.Организирајте ги Вашите Шиење Додатоци Како Про благодарение на 2 x погодно пред двострано џебови за вашиот шиење клипови, маркери, и безбедност на иглички.Одржите Вашиот компјутер Безбедно за Годините што Доаѓаат со нашите тешки-должност quilted најлон машина за шиење прашина маска.На засилен крои во комбинација и лесен-за-чиста ткаенина ќе им помогне на вашиот ПЕЈАЧ машина помине тестот на времето.Изненади Вашите најблиски со Универзална Покрие!Расипат вашата сопруга, девојка, мајка, сестра, ќерка или баба со нашите елегантни прашина маска за сите стандардни ПЕЈАЧ, Брат, Janome или Juki машини за шиење.Добиете Вашата Премиум Машина За Шиење Покрие 100% Ризик-Бесплатно!Обидете се на нашиот простор-за заштеда на енергија и свитлива 8" x 17.5" x 12" прашина маска за машини за шиење за 30 дена и ако не сте 100% воодушевени, ние ќе ви понудиме целосна наплата.На dustproof 420 D најлон материјал во комбинација со предната страна ПВЦ јасно прозорецот ќе бидете сигурни дека вашиот ПЕЈАЧ машина за шиење е безбедно од честички прашина или нечистотија, кои може да влијаат на неговите перформанси.2 ултра-лесен надворешните џебови се идеални за вашата шиење модели, бод rippers, конци, безбедност игли, лента мерки, шиење клипови, фломастери или машински игли.Сте го името!.Дали вашата мајка љубов прилагоди?можеби вашата сопруга не.Тоа не е важно, затоа што, ова е совршен подарок за секоја прилагоди!.Додатоци и Машина за Шиење не се Вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат