• Новак
Herzzer Тенок Кожен Паричник Случај за iPad 2/3/4,Мулти-Агол на Гледање Folio Стојат Премиум Магнетни Шарени Печати СТП Кожа Покрие со Меки Силиконски Внатрешно,Шарени Анана?

Herzzer Тенок Кожен Паричник Случај за iPad 2/3/4,Мулти-Агол на Гледање Folio Стојат Премиум Магнетни Шарени

DEN 2210.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно и удобно да уживаат во пишување, видео разговор и видео гледање.Целосна тело за заштита на случај, трајни СТП кожа и меки микрофибер обидел да спречи гребнатини, прашина, шок, заштита на екран, со добар агол работ заштита, извонредна отпорност на абење и одлична отпорност на триење случај.Специјално дизајниран за i Pad 4 Генерација со Retina Екран (2012 Ослободување, A1458/A1459/A1460), i Pad 3 (2012 Ослободување, A1416/A1430/A1403) & i Pad 2 (2011 Ослободување, A1395/A1396/A1397) 9.Ве молиме проверете назад дното од вашиот Таблет да се најде бројот на моделот.мода и убав подарок за вас, пријателите, семејството.Целосна тело за заштита на случај, трајни СТП кожа и меки микрофибер обидел да спречи гребнатини, прашина, шок, заштита на екран, со добар агол работ заштита, извонредна отпорност на абење и одлична отпорност на триење случај.7 инчен Таблет.Пакет : 1 x Случај,1 x Слободен Белата Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Сребро Специјалното Пенкало.Книгата-стил виткање случај вклучува кредитна картичка слотови, Лесни и заштитен дизајн.И лесно да се чисти преку mopping или четкање поради мазната површина.Потпирачот Функција : Овој мултифункционален поклопецот е уникатно дизајниран да се фрлам назад и да се трансформира случај во удобно гледање стојат, оваа способност ви овозможува гледачот да се користи на таблет hands-free, без оглед на вашата позиција.7 инчен инчен Таблет.Потпирачот Функција : Овој мултифункционален поклопецот е уникатно дизајниран да се фрлам назад и да се трансформира случај во удобно гледање стојат, оваа способност ви овозможува гледачот да се користи на таблет hands-free, без оглед на вашата позиција.Лесно и удобно да уживаат во пишување, видео разговор и видео гледање.И лесно да се чисти преку mopping или четкање поради мазната површина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат