• Новак
CYANQ Фиока Слајдови Универзална Шетач Возење Одбор со Монтажни Седишта, се Прилагодува Големината Шетач Едрилица Одбор Погоден за Повеќето Брендови на Колички, Има

CYANQ Фиока Слајдови Универзална Шетач Возење Одбор со Монтажни Седишта, се Прилагодува Големината Шетач Едрилица

DEN 1870.32

Достапност
Достапно за нарачка

Брз и Лесен за Употреба:2-во-1 Универзална Шетач Одбор донесува метод на конекција на напредни Лепенка,да биде флексибилно користи со различни модели на колички во неколку секунди, погодно за конекција, безбедни и стабилни.Силна и сигурен, тоа е погоден за 55lbs.Ве молиме да обрнете внимание за да сите купувачи : "Фу Ченг Јуни" производи во нашата продавница се сите вистински производи.За безбедноста на децата, препорачливо е да се купи вистински производи.Прилагодливи Дизајн : Универзална Шетач Одбор Целосно прилагодливи и заврши со удобно backrest.Две поврзување прачки може да избере да се намали или да се прошири растојание според ширината на различни колички, на максимално растојание е 13in.(Ако Велкро можат да бидат врзани, врската може да се стабилизира).Удобноста ги Исполнува Погодност : Шетач Одбор донесува метод на конекција на напредни Лепенка,да биде флексибилно користи со различни модели на колички во неколку секунди, погодно за конекција, безбедни и стабилни.На Шетач додатоци може да се примени за да се joggers, кабриолет,детски колички, bugaboo ,uppababy piggyback vista The седиште има трајни меки перници.Силен, здрав и стручно се дизајнирани, нашата држава-of-the-art шетач вози-на одборот безбедно да се има деца до 55lbs!Име на производ : бебе шетач помошни pedal Appropriate возраст : 3-7 години old Material : Еколошки PP material Weight имајќи : за 55lbs/25 KGAccessories : Поврзување прачка*2 Anti се лизга педалата*1 Seat*1 Wheel *2 Velcro*2.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат