• Новак
Коса за Сечење Режа Комплет Професионални Берберот Салон Жилет Работ Фризерски Shears 6 инчен Нерѓосувачки Челик Чистење Texturizing Shears

Коса за Сечење Режа Комплет Професионални Берберот Салон Жилет Работ Фризерски Shears 6 инчен Нерѓосувачки

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

9 63-66g Заби Намали: 3. ·Жилет остри ножеви се избегне деца да користат сам.Косата ножици се изработени од високо квалитетен челик : висока цврстина, висока температура отпор, многу остра, и многу издржливи, можат да бидат поставени во било суровата средина.Косата се справи со ножици на ножици се чувствува удобно, а дизајнот е повеќе во линија со човечкото тело барања, така што ќе може да снимите повеќе време и напор, кога сечење на косата. ·Ножици, треба внимателно да се чува, се ракува со внимание, и не се фрлени околу случајно, кој ќе штета на стегање на ножици. Стави во кутија за складирање кога не е во употреба ВНИМАНИЕ ве МОЛИМЕ : ·да се Избегне паѓање и судир при користење на ·колку Што е можно да се намали бројот на употреба, доведува до ножици услуга живот ·Бришење на ножици толку често колку што е можно секој ден ·Бидејќи производот е прегледано строго пред да ја напушти фабриката и turnbuckle е приспособена во место, ве молиме да не ја прилагодите по волја. Исплакнете со чиста вода B.9 63-66g СПАКУВАНИ : 1 x станот се намали , 1 x заби се намали,1 x кожа складирање торба за НЕГА на ИНСТРУКЦИИТЕ : A. ·Супериорен челик со висока острина, ве молиме да обрнете внимание на безбедноста во употреба процес, и да не ја допре кожата случајно.Се обезбеди безбедно сместување по употребата.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ ПОЛН ЦВЕТ ROMPER ?А. од Нерѓосувачки челик со висок квалитет Б. ·Не ги користите за да се намали метални предмети, така што нема да ја оштетат ножот, и не ги користите случајно како обични ножици, инаку услуга живот на овој производ ќе биде значително се намали, која се користи само за губење на сечење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат