• Новак
Креативност Улица CK-343701BN Кора & Стап Шаване Очите на Листови, Мулти-Боја, Избрани Големини, 49 По Пакет, 6 Пакети

Креативност Улица CK-343701BN Кора & Стап Шаване Очите на Листови, Мулти-Боја, Избрани Големини, 49 По Пакет,

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Без лепак е потребно.Удобен лепило поддршка се придржува до многу видови на површини. 49 очи по пак, се продава во 6 пакети, 294 очи вкупно.Димензии вклучуваат 15 мм, 18 мм, и 20 mm очи.Избрани бои.Шаване очи донесе проекти за живот!овие погодно кора и се држи шаване очи се лесно да се придржуваат до различни медиуми.Секој Пакет содржи 49 мулти-боја шаване очи во три големини : 23 парчиња од 15 mm, 14 парчиња од 18 мм, и 12 парчиња од 20 mm очи.Се продаваат како 6 пакети за вкупно 294 парчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат