• Новак
UPINS 300 Компјутери Круг Пластични Црна Googly Шаване Очи самолепливи Големи Димензии 15mm 18mm 20mm 25mm

UPINS 300 Компјутери Круг Пластични Црна Googly Шаване Очи самолепливи Големи Димензии 15mm 18mm 20mm 25mm

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : занает, очите се направени со еколошки-пријателски материјал.Секое парче на квалитетот е строго controled.Нема отров ,може да се даде на децата како голем дар на фестивалот .Да имаат добро време заедно.ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ : Постојат црна шаване очите, има 4 големина : 15cm,18cm,20cm и 25cm .Верувам дека сите овие шаване очи се доволно за да се поддржи вашиот занает работа.НАУЧНИ ДИЗАЈН : Сите големини кои се содржани во нашите костуми се дизајнирани и во комбинација со нашата анализа на податоците.Не само што може тоа ги задоволува вашите потреби,но исто така тоа може да ви помогне да се избегне добивањето на нешто што вие не го сакате.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Овие занает очите може да се користи во различни ситуации.Тие може да се направи празник картички како ноќта на Вештерките, Божиќ, денот на Благодарноста, нова година, Велигден и роденден.Тоа исто така може да се користи за да се направи рачно изработени кукли и Велигденски јајца.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Овие crsft очи се лесно да се работи .Кога ќе треба да ги користите, само тргни филмот и се држи каде што сакате.Затоа што тие имаат вискозитет на лепак.Надградена верзија на самолепливи шаване очи се направи тоа, се држат подолго и полесно.СОВЕТИ : во Врска со прашањето на квантитетот и боја : тежината на секој вид на занает очи ќе добиете е иста , иако постои разлика, тоа ќе биде контролирана во многу мал опсег.Ние искрено ви овозможи со доволно добри производи и услуги.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат