• Новак
EuisdanAA Пролет Натоварени Шарки за Очила Случај Накит Дрвена Кутија 30мм Должина 50pcs(Bisagras един resorte став caja de gafas, caja de madera став joyería, 30 мм де longitud, 50 piezas

EuisdanAA Пролет Натоварени Шарки за Очила Случај Накит Дрвена Кутија 30мм Должина 50pcs(Bisagras един resorte

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема нов и висок квалитет.Вкупно Димензии : 30 х 13 x 6mm / 1.18" x 0.51" x 0.24" (L*W*H).Убаво декоративни шарки кои се користат за подобрување на убавината на минијатурни производи.Широко се Користи во мали кабинети, дрвени кутии, или накит, кутии и др, мозаик инсталација.(Ampliamente utilizado en gabinetes pequeños, cajas де madera о cajas де joyería, итн., instalación де mosaicos.Пакет Содржина : 50pcs x Пролет Зглоб(Contenido del paquete : 50 piezas x bisagra де resorte.Euisdan AA Пролет Натоварени Шарки за Очила Случај Накит Дрвена Кутија 30мм Должина 50pcs This зглоб е монтажа на дрвени кутии, вратата, кутија за накит, подарок кутија, декоративна кутија, итн.Мозаик за инсталација и нема монтажа завртки.На високо-квалитетни пролет челик лист, може да се реализира еластичен отворање и затворање на дрвена кутија со капак за практично користење.Spercification : Име на Производ : Пролет Hinge Material : Iron Total Димензии : 30 х 13 x 6mm / 1.18 x 0.51 x 0.24 инчен(L*W*H)Дебелина : 0.5 mm Package Содржина : 50pcs x Пролет Hinge Description во Spanish Bisagras един resorte став caja de gafas, caja de madera став joyería, 30 мм де longitud, 50 piezas100 nuevo y де алта calidad.Dimensión вкупно : 30 x 13 x 6 mm / 1,18" x 0,51" x 0,24" (L * W * H) Bonitas bisagras decorativas que se utilizan став realzar ла belleza де лос productos en минијатура italia in miniatura.Ampliamente utilizado en gabinetes pequeños, cajas де madera о cajas де joyería, итн., instalación де mosaicos.Contenido del paquete : 50 piezas x bisagra де resorte.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хардвер Зглоб Зглоб 12 Парчиња На 30мм Антички Дрвена Кутија Нога Нога Агол Заштитник Guard Метал Занаети Декорација

Инсталацијата е брза и лесна : не занаетчии?Не грижете се, овие покрие шарки се многу лесно да се инстали�

DEN 583.44

Кабинетот Шарки DIY Марфи Ѕид Кревет Механизам Хидраулични Зглоб Скриени Кревет Хардвер Комплет се Свитка Надолу

Ве молиме проверете објект големина, боја и пакет количество пред да се одржи вашата цел.Тип : Мебел Згло

DEN 336.00