• Новак
suhongstore 10Pcs 22x19mm Мал Кабинет Вратата Зглоб Вратата Задник Шарки за Кутија DIY на Мебел и Декорација Гроздобер Накит Градите (Боја : Злато)

suhongstore 10Pcs 22x19mm Мал Кабинет Вратата Зглоб Вратата Задник Шарки за Кутија DIY на Мебел и Декорација

DEN 655.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема нов.Издржлив и лесен за инсталација.Убаво декоративни шарки, завртки вклучени.Совршен за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет, отпадоци, гардероба, гроздобер накит градите, куфер, итн.Материјал : Метал. 100% Сосема нов.Издржлив и лесен за install Nice декоративни шарки, завртки вклучени.Совршен за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет, отпадоци, гардероба, гроздобер накит градите, куфер, итн.Материјал : Metal Size : прибл. 25*20mm/0.97*0.79 inch Color : Gold Package листата : 10 x Hinges40 x Screws Note : 1.Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кабинетот Шарки DIY Марфи Ѕид Кревет Механизам Хидраулични Зглоб Скриени Кревет Хардвер Комплет се Свитка Надолу

Ве молиме проверете објект големина, боја и пакет количество пред да се одржи вашата цел.Тип : Мебел Згло

DEN 336.00