• Новак
ZLDGYG ZZDMJ 50Pcs 90° Агол Поддршка на Мали Кутија Шарки Зглоб за Накит Вино Случај се Види Дрвени Гумени Капак Оптоварување Вратата Затка(Злато)

ZLDGYG ZZDMJ 50Pcs 90° Агол Поддршка на Мали Кутија Шарки Зглоб за Накит Вино Случај се Види Дрвени Гумени

DEN 2020.08

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов. 50 Pcs 90° Агол Поддршка на Мали Кутија Шарки Зглоб за Накит Вино Случај се Види Дрвени Гумени Капак Оптоварување Вратата Затка(Злато).Хардверски Додатоци шарки,Flemingia Пролет Шарки,долго време за користење, лесен за инсталација.Погоден за Минијатурни Мебел,Накит Кутија и Дрвена Кутија.Доаѓа со целосно собрани појавување на инсталација завртки. 100% сосема нов.50 Pcs 90° Агол Поддршка на Мали Кутија Шарки Зглоб за Накит Вино Случај се Види Дрвени Гумени Капак Оптоварување Вратата Затка(Злато) .Хардверски Додатоци шарки,Flemingia Пролет Шарки,долго време за користење, лесен за инсталација.Погоден за Минијатурни Мебел,Накит Кутија и Дрвена Кутија.Доаѓа со целосно собрани појавување на инсталација завртки.Материјал : ironcolour : Golden Package Содржина : 50 * Пролет Шарки(Со завртки)Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хардвер Зглоб Зглоб 12 Парчиња На 30мм Антички Дрвена Кутија Нога Нога Агол Заштитник Guard Метал Занаети Декорација

Инсталацијата е брза и лесна : не занаетчии?Не грижете се, овие покрие шарки се многу лесно да се инстали

DEN 583.44